Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міністерство оборони України вирішило впровадити новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах, які виконують ділові, адміністративні або технічні обов’язки. Цей контракт передбачений для працівників у військових підрозділах, які не займаються безпосередньо бойовими діями. Він укладається на 24 місяці з можливістю подовження. Військовослужбовці, які підписують такий контракт, отримують базову ставку 20 000 гривень плюс додаткові винагороди, які залежать від їх досвіду, звання та виконаних завдань. Також передбачена відстрочка після завершення контракту на шість місяців, а також можливість отримання виплат за бойові завдання та попередню військову службу. Міноборони наголошує, що важливо перехід на контрактну армію для забезпечення стійкості держави у довгостроковій перспективі.

Alex

Related Posts

Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь

Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь

Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський

Росія стягує ППО на два периметри – Зеленський

Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою

Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *