Дрони зоставили Севастополь повністю без світла

Дрони зоставили Севастополь повністю без світла

Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, повідомляє моніторинговий Telegram-канал “Крымский ветер”
Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі – одна з ключових електростанцій півострова.
“У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово зосталося без електропостачання… Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й тепер”, – стверджує Развожаєв.
Масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються.
Представник окупаційної влади спробував заспокоїти населення, проте все ж закликав економити заряд батарей телефонів.
Крім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ

Alex

Related Posts

Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки РФ

Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки РФ

РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині

РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині

У Резерв+ призупинено деякі сервіси

У Резерв+ призупинено деякі сервіси

Генштаб оновив втрати РФ у війні

Генштаб оновив втрати РФ у війні

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *