Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині

Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 500, який триває на трав’яному покритті в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українка розпочала свої виступи на змаганнях з другого раунду і в своєму першому поєдинку здобула важку перемогу в трьох сетах над так званою “нейтралкою” з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) з результатом 3:6, 6:3, 6:2.
Матч тривав 2 години 13 хвилин. Українка під час гри чотири рази подала навиліт, допустила три подвійні помилки і реалізувала десять із 11 брейк-поінтів.
Це була перша зустріч між цими тенісистками. WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина Другий раунд Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2
У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.

Alex

Related Posts

Роналду очолив список найкращих бомбардирів збірної Португалії на ЧС

Роналду очолив список найкращих бомбардирів збірної Португалії на ЧС

Українка зробила перший крок до основної сітки турніру Великого шолома

Українка зробила перший крок до основної сітки турніру Великого шолома

Португалія розгромила Узбекистан завдяки дублю Роналду на ЧС-2026

Португалія розгромила Узбекистан завдяки дублю Роналду на ЧС-2026

Неймар заявив про готовність зіграти у вирішальному матчі бразильців

Неймар заявив про готовність зіграти у вирішальному матчі бразильців

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *