Нафтовий зашморг для Кремля

Нафтовий зашморг для Кремля

Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.

Alex

Related Posts

Сибіга зустрівся з генсеком ОЕСР у Києві

Сибіга зустрівся з генсеком ОЕСР у Києві

Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка

Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка

Зеленський проігнорує конференцію в Польщі

Зеленський проігнорує конференцію в Польщі

На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків

На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *