Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора

Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора

Після завершення сезону 2025/26 ФК Олександрія залишає вищий дивізіон чемпіонату України.
Зазначається, що днями пресслужба “містян” повідомила про припинення співпраці зі спортивним директором Євгеном Кочергою.
У заяві клубу подякували функціонеру за його внесок у розвиток команди, спортивну стратегію та досягнення, відзначивши його професіоналізм і відданість справі.
Варто нагадати, що в червні 2025 року цю посаду залишив Іван Телько, а його місце зайняв Кочерга, який працював там до теперішнього часу.
Крім того, раніше повідомлялося, що Олександрія розпрощалася з двома гравцями.
Олександрія посилила команду футболістом зі Швейцарії

Alex

Related Posts

Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми

Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми

Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів

Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів

Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції

Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції

Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити

Чемпіонат світу-2026: анонс тринадцятого дня – найкраща можливість для Роналду забити

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *