Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

У Національній поліції повідомили про те, що працівники приватних компаній спільно з підлеглими влаштували шахрайську схему, якою вони викрали бюджетні кошти, призначені на розмінування земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Зловмисники вигадували проведення робіт на об’єктах, які вже були позбавлені вибухонебезпечних матеріалів у 2023-2024 роках. Щоб це виглядало правдоподібно, вони влаштовували показові знахідки боєприпасів, хоча фактично просто робили видимість розмінування. Іншими словами, злочинці обманювали, представляючи, що виконують роботу, яку вже давно завершили. Ця схема стосувалася понад 820 гектарів землі в Миколаївській та Херсонській областях. Поліція вже підозрює кілька осіб у цій справі і загрожує їм до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.

Alex

Related Posts

На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж

На Житомирщині російські дрони спричинили п’ять лісових пожеж

Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму

Міноборони: Закриваємо пляжний сезон у Криму

Зеленський відреагував на відставку Стармера

Зеленський відреагував на відставку Стармера

Військові показали рекордний дронопад Молній

Військові показали рекордний дронопад Молній

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *