Новини спорту
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер футбольного клубу Динамо, Ігор Костюк, висловив свої думки щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодні суперники у Лізі Європи не є легкими, але вони поважають свого наступного суперника. Тренер підкреслив важливість готовності до гри з будь-яким суперником і підкреслив, що команда завжди має підготовлюватися на високому рівні. До поєдинків з Університатею Клуж Динамо буде готуватися уважно, вивчати сильні та слабкі сторони суперника, але при цьому не змінюватиме свої принципи підготовки.
No Comment