Армія РФ вбила трьох людей на Донеччині і 13 поранила

Армія РФ вбила трьох людей на Донеччині і 13 поранила

Протягом 19 червня російські війська здійснили атаки на території Донецької області, внаслідок чого загинули троє місцевих мешканців, а ще 13 осіб зазнали поранень. Цю інформацію повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у своєму Телеграм-каналі вранці у суботу, 20 червня.

Як зазначив очільник області, серед загиблих є мешканці Краматорська. Загалом упродовж доби поранення отримали 13 осіб.

За словами Філашкіна, наразі загальна кількість жертв агресії Росії на території Донеччини становить 4 132 загиблих і 9 680 поранених. Ця статистика не враховує даних щодо Маріуполя та Волновахи.

Як раніше повідомлялося, 19 червня російська армія завдала удару по станції технічного обслуговування та автомийці в Краматорську: троє загиблих і шестеро людей постраждали.

Удар РФ по Харкову: під завалами виявили тіло

Alex

Related Posts

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

Названо області, де складна ситуація зі світлом

Названо області, де складна ситуація зі світлом

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *