В Україні знеструмлення у чотирьох областях

В Україні знеструмлення у чотирьох областях

Зранку в понеділок у чотирьох областях України є відключення світла внаслідок російських обстрілів і негоду. Про це повідомило Укренерго 11 травня.
“На ранок є нові знеструмлення у Херсонській, Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні. Також через несприятливі погодні умови – дощ та пориви вітру – на ранок були знеструмлені 3 населені пункти на Полтавщині. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені лінії.
Разом з тим рівень споживання електроенергії впав на 7% в порівнянні з показниками попереднього робочого дня – у п’ятницю, 8 травня.
“Причина змін – ясна погода у більшості областей України. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі”, – пояснили енергетики.
Вони просять громадян перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. А користування потужними електроприладами варто обмежити з 18:00 до 22:00.
Раніше стало відомо, що Росія готує режим тиші біля Запорізької АЕС. Перемир’я потрібне для вирішення питань з електропостачанням. Водночас його терміни прив’язані до гідрології: необхідний певний рівень води у Дніпрі, який залежить від весняної повені.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії