У дитсадку Львова виявили сальмонельоз

У дитсадку Львова виявили сальмонельоз

У Львові розслідується спалах кишкової інфекції у дитячому садку №183 на Сихові. За інформацією станом на 7 травня, до інфекційної лікарні було госпіталізовано вісьмох дітей, у двох з яких лабораторно підтвердили сальмонельоз. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

У всіх госпіталізованих дітей спостерігаються схожі прояви захворювання: нудота, блювання, діарея, слабкість, біль у животі та підвищена температура. Лікарі оцінюють стан пацієнтів як середньої важкості.

Результати перших аналізів підтвердили два випадки сальмонельозу – бактеріальної інфекції, яка вражає травну систему та може призводити до серйозних ускладнень.

Епідеміологи активно досліджують причини спалаху інфекції. Вони опитують батьків, працівників дитячого садка та осіб, які могли контактувати з хворими. Також перевіряються харчові продукти, які споживали діти, питна вода, а також проводяться змиви з поверхонь, посуду та обладнання у закладі.

Наразі тривають лабораторні аналізи біологічних матеріалів від усіх дітей, яких госпіталізували. У Центрі контролю та профілактики хвороб заявляють, що джерело інфекції та шляхи її передачі поки не вдалося встановити. Розслідування триває.

Нагадаємо, восени минулого року у Львові стався спалах кишкової інфекції, внаслідок якого постраждали 19 осіб, більшість – діти. Епіцентром спалаху став ліцей Оріяна.

Спалах хантавіруса: під загрозою українці

Alex

Related Posts

Дрон РФ поцілив по будинку багатодітної родини на Сумщині, є загиблі

Дрон РФ поцілив по будинку багатодітної родини на Сумщині, є загиблі

Генштаб оприлюднив дані щодо боїв на фронті

Генштаб оприлюднив дані щодо боїв на фронті

Удар по Запоріжжю – двоє загиблих, семеро поранених

Удар по Запоріжжю – двоє загиблих, семеро поранених

Дрон РФ поцілив по іноземному судну, є втрати

Дрон РФ поцілив по іноземному судну, є втрати