Удар по Дніпру: 15 поранених досі перебувають у лікарнях

Удар по Дніпру: 15 поранених досі перебувають у лікарнях

Після російського удару по Дніпру напередодні у лікарнях залишаються 15 постраждалих. Четверо з них перебувають у тяжкому стані. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа у середу, 6 травня.
У тяжкопоранених діагностували черепно-мозкові травми, осколкові поранення, забійні рани.
За словами Ганжі, решта госпіталізованих – у стані середньої тяжкості.

Загалом унаслідок атаки поранення зазнали 19 осіб. Ще четверо загинули.

Зауважимо, країна-агресор Росія порушила режим припинення вогню, ініційований Україною з 6 травня.

Alex

Related Posts

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям

МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям