Під ударами енергетика трьох областей – Укренерго

Під ударами енергетика трьох областей – Укренерго

Зранку у середу в трьох прифронтових областях України зафіксовано відключення електроенергії внаслідок російських дронових атак та обстрілів по енергетичній інфраструктурі. Про це повідомило Укренерго 6 травня.
“На ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Запорізькій та Харківській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні.
Разом з тим поживання електроенергії знизилось на 2,4% в порівнянні з ранковими показниками у вівторок. Енергетики пояснюють це ясною погодою в усіх регіонах. Вона зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.
“Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00”, – просять в Укренерго.

Alex

Related Posts

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати

Дрон РФ поцілив по іноземних суднах, є втрати

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

ЗСУ уразили центр космічного зв’язку в Росії

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони

На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони