Росіяни атакували енергетику чотирьох областей

Росіяни атакували енергетику чотирьох областей

Зранку в четвер в чотирьох прифронтових областях України зафіксовано відключення електроенергії внаслідок дронових ударів та обстрілів російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 1 травня.
“На ранок є знеструмлені споживачі у Миколаївській, Донецькій, Сумській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться в повідомленні.
Разом з тим споживання електроенергії зросло на 3,9% в порівнянні з ранковими показниками в четвер.
“Причина – хмарна погода у більшості регіонів України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання обсягу енергоспоживання із загальної мережі”, – пояснили енергетики.
Вони попереджають, що необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Тому громадянам варто обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.

Alex

Related Posts

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”