Уряд виділив додаткові мільярди на модульні котельні

Уряд виділив додаткові мільярди на модульні котельні

Нові блочно-модульні котелені загальною потужністю 1,3 ГВт будуть авансувати коштом резервного фонду державного бюджету. Зокрема, на це виділять 3 млрд грн, повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко в Telegram.
“Уряд доручив спрямувати ще 3 млрд грн із резервного фонду державного бюджету на авансування нових 247 блочно-модульних котелень (БМК) загальною потужністю 1,3 ГВт”, – написала чиновниця.
За її словами, на засіданні Координаційного центру з реалізації комплексних планів стійкості регіонів уряд та місцева влада узгодили кроки для пришвидшення підключення вже наявного обладнання.
Кабмін виділив 424,8 млн грн на підключення вже наявних БМК. За словами Свириденко, роботи вже розпочато.
“Окремо зосередилися на розрахунках місцевих підприємств теплокомуненерго за спожитий газ. Уряд спільно з місцевою владою та Нафтогазом працює над комплексним рішенням, яке має врегулювати наявні борги і не допустити їх накопичення в майбутньому.
Галузь повинна стабільно працювати та гарантувати надійне газопостачання під час наступного опалювального сезону”, – резюмувала очільниця уряду.
Вона доручила Мінрозвитку та Міненерго внести узгоджені пропозиції на розгляд Кабміну найближчим часом.

Alex

Related Posts

Військові показали рекордний дронопад Молній

Військові показали рекордний дронопад Молній

В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали

В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали

Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський

Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський

Помер екснардеп Олександр Рябека

Помер екснардеп Олександр Рябека