На Волині затримали партію вейпів на 2 млн

На Волині затримали партію вейпів на 2 млн

На пункті пропуску Устилуг волинські митники виявили схованку у фургоні та вилучили партію електронних сигарет вартістю майже 2 млн грн. Про це повідомила Держмитслужба у середу, 29 квітня.

Автомобіль Fiat Ducato в’їжджав в Україну “зеленим коридором”. Вибором цієї смуги руху водій, мешканець Закарпаття, заявив про відсутність у вантажі чогось, що заборонене, обмежене для ввезення чи підлягає оподаткуванню митними платежами.
Втім, під час огляду у підлозі авто виявили нішу. У ній було заховано 268 упаковок одноразових електронних сигарет Elf Bar. Орієнтовна вартість товару – майже 2 млн грн.
Крім сигарет правоохоронці тимчасово вилучили автомобіль, який використовувався для приховування. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 Митного кодексу.
Дії водія тягнуть за собою накладення штрафу від 50 до 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з можливою конфіскацією товару і транспортного засобу.
Крім протоколу, правоохоронцям скерували повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину. Попередньо його кваліфікували за статтями 201-4 ККУ.

Alex

Related Posts

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження