Росіяни зруйнували “шахедами” лікарню на Одещині

Росіяни зруйнували “шахедами” лікарню на Одещині

У ніч на середу росіяни атакували ударними дронами південь Одеської області. Є значні руйнування, постраждали двоє людей, повідомив голова місцевої ОВА Олег Кіпер в Телеграм 29 квітня.
“Внаслідок влучання ударного БпЛА пошкоджено районну лікарню. Повністю зруйновано приймальне відділення. Значних пошкоджень зазнали терапевтичне, кардіологічне та хірургічне відділення, а також кабінети УЗД, ренген та інші. На щастя, постраждалих немає. На момент атаки медичний персонал та пацієнти перебували в укритті. Наразі пацієнти переведені у інше відділення”, – написав він.
Також зазнали значних руйнувань житлові будинки. Постраждало двоє людей: 47-річний чоловік та 56-річна жінка. Жінку госпіталізовано з множинними осколковими пораненнями, її стан лікарі оцінюють як важкий.
Окрім того, зафіксовано пожежу на території Дунайського біосферного заповідника.
На місцях подій працюють відповідні служби. Тривають роботи з усунення наслідків.

Alex

Related Posts

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони