СБС показали знищення російської альтернативи Starlink

СБС показали знищення російської альтернативи Starlink

Воїни полку Рейд Сил безпілотних систем ЗСУ уразили низку складових системи зв’язку, яку російська армія почала використовувати після втрати можливості повноцінно користуватися терміналами Starlink. Відео опубліковано у Фейсбук.
Йдеться про альтернативні рішення – мережі ретрансляторів на антенах і локальні системи зв’язку між підрозділами. Розміщені вони були на значній відстані від лінії фронту.
“Від стійкості та гнучкості такої системи як альтернативи Starlink прямо залежить керованість ворожих військ. Тому знищення антен зв’язку окупаційної армії в прифронтовій зоні є пріоритетним завданням”, – йдеться у повідомленні.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії