У ДШВ розповіли про наступ на півдні

У ДШВ розповіли про наступ на півдні

Під час наступальних дій на Олександрівському напрямку українські військові звільнили від дев’ять населених пунктів і ще три повністю зачистили від противника. Про це повідомило командування Десантно-штурмових військ ЗСУ у четвер, 26 березня.
“Триває операція на Олександрівському напрямку. Станом на 25.03.2026 звільнено 9 населених пунктів (7 – у Дніпропетровській області, 2 – в Запорізькій області), ще 3 населені пункти зачищені від противника”, – йдеться у повідомленні.
На цьому напрямку угруповання ДШВ та взаємодіючі підрозділи відновили контроль над близько 440 км².
З початку операції, що триває з 29 січня, втрати російських військ склали 3 676 осіб, з яких безповоротні – 2 653, санітарні – 1 023, а 11 потрапили в полон.
Також українські війська знищили 565 одиниць техніки та озброєння противника, 1283 безпілотники типу “крило” та 140 пунктів управління БпЛА.
Олександрівський напрямок розташований на межі Донецької, Запорізької та Дніпропетровської областей. Про проведення наступальної операції офіційно стало відомо в лютому.
Головна мета дій військових – зупинити просування противника в Дніпропетровській та Запорізькій областях і витіснити його за адміністративні межі регіону.
Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявляв, що українські війська відновили контроль над 400 км² території та вісьмома населеними пунктами на цьому напрямку.

Alex

Related Posts

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

Майже протягом місяця до окупованих Олешок не надходить продовольство – ООН

Майже протягом місяця до окупованих Олешок не надходить продовольство – ООН

Довічне ув’язнення отримав “топщур” ФСБ, який шпигував у лавах СБУ

Довічне ув’язнення отримав “топщур” ФСБ, який шпигував у лавах СБУ

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму