США заявили про більш ніж 10 000 ударів по цілях в Ірані

США заявили про більш ніж 10 000 ударів по цілях в Ірані

З початку війни американські військові завдали понад 10 000 ударів по цілях на території Ірану. Про це заявив голова Центрального командування США генерал Бред Купер, який відповідає за операції на Близькому Сході, пише BILD у четвер, 26 березня. За його словами, якщо зважати на дії Ізраїлю, загальна кількість уражених цілей становить ще більше.

Купер стверджує, що удари США по системах протиповітряної оборони та військової інфраструктури суттєво послабили можливості Ірану. За оцінкою Пентагону, знищено до 92% великих кораблів іранського флоту, що, як вважають у Вашингтоні, різко скоротило здатність Тегерана діяти в Перській затоці та за її межами.

При цьому в США визнають, що Іран зберігає можливість чинити тиск на судноплавство у регіоні. За даними американських військових, іранські сили продовжують використовувати ракети та безпілотники для атак у районі Ормузької протоки, через яку проходить значна частина світових поставок нафти.

Alex

Related Posts

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

“Зрада духу Анкориджа”: Рубіо дав відповідь Росії

“Зрада духу Анкориджа”: Рубіо дав відповідь Росії

У РФ генконсула Румунії оголосили персоною нон ґрата

У РФ генконсула Румунії оголосили персоною нон ґрата

У Кремлі не повірили заявам Трампа щодо України

У Кремлі не повірили заявам Трампа щодо України