США заявили про більш ніж 10 000 ударів по цілях в Ірані

США заявили про більш ніж 10 000 ударів по цілях в Ірані

З початку війни американські військові завдали понад 10 000 ударів по цілях на території Ірану. Про це заявив голова Центрального командування США генерал Бред Купер, який відповідає за операції на Близькому Сході, пише BILD у четвер, 26 березня. За його словами, якщо зважати на дії Ізраїлю, загальна кількість уражених цілей становить ще більше.

Купер стверджує, що удари США по системах протиповітряної оборони та військової інфраструктури суттєво послабили можливості Ірану. За оцінкою Пентагону, знищено до 92% великих кораблів іранського флоту, що, як вважають у Вашингтоні, різко скоротило здатність Тегерана діяти в Перській затоці та за її межами.

При цьому в США визнають, що Іран зберігає можливість чинити тиск на судноплавство у регіоні. За даними американських військових, іранські сили продовжують використовувати ракети та безпілотники для атак у районі Ормузької протоки, через яку проходить значна частина світових поставок нафти.

Alex

Related Posts

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Фінляндія виділила додаткові мільйони на PURL

Фінляндія виділила додаткові мільйони на PURL

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів

У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів