В Одесі стріляли по поліцейських

В Одесі стріляли по поліцейських

В Одесі увечері у середу, 25 березня водій відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів. Про це повідомила Національна поліція.
Зазначається, що чоловік раптово почав стріляти по поліцейських.
Двоє патрульних зазнали вогнепальних поранень. Їм надають необхідну медичну допомогу. На місці працює слідчо-оперативна група та інші профільні служби.
В місті введено спецоперацію для затримання чоловіка. Відомо, що він перебуває у розшуку за ухилення від мобілізації.
Раніше повідомллося, що у прифронтовому місті Словʼянськ невідомий відкрив вогонь по правоохоронцям і вбив офіцера поліції.
У Києві іноземець влаштував стрілянину

Alex

Related Posts

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені