Славутич повністю знеструмлений через атаку РФ

Славутич повністю знеструмлений через атаку РФ

Близько 21 тисячі жителів Славутича Київської області залишились без електропостачання внаслідок ранкової російської атаки. Про це повідомив голова ОВА Микола Калашник у Telegram у середу, 25 березня.
“Після ранкової атаки Славутич тимчасово залишився без централізованого електропостачання. Без світла – близько 21 тисячі мешканців”, – написав він.

Енергетики вже працюють, щоб якнайшвидше відновити електропостачання в кожній оселі.

За словами Калашника, критична інфраструктура переведена на резервні джерела живлення. Тепло та водопостачання забезпечені. Соціальні заклади функціонують на генераторах. Зв’язок та інтернет залишаються доступними. Пункти незламності відкриті й готові приймати людей, додав голова ОВА.

Alex

Related Posts

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка