На Тернопольщині перебої зі світлом через ураження РФ енергооб’єктів

На Тернопольщині перебої зі світлом через ураження РФ енергооб’єктів

На Тернопільщині внаслідок масованої атаки російських безпілотників 24 березня було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури та одну адміністративну будівлю. Про це повідомив начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Тарас Пастух.

Як зауважив посадовець, під час масованої атаки росіян на Тернопільщині було збито частину ворожих БПЛА, проте зафіксовано влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури та адмінбудівлю.

За даними Пастуха, наслідки вже частково ліквідовані: пожежі ліквідовано, серед місцевого населення загиблих і постраждалих немає.

В області залишаються перебої з електропостачанням. Фахівці працюють над найшвидшим відновленням живлення і планують невідкладно розпочати ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах електромережі, зазначив Пастух.

Раніше повідомлялося, що в ніч на 24 березня Росія здійснила масштабну комбіновану атаку на енергетичну інфраструктуру України в кількох регіонах, залишивши значну частину споживачів без світла. Відключення світла охопили шість областей України.

Нова атака РФ: на Полтавщині і в Сумах є руйнування

Alex

Related Posts

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони