Запорізька АЕС втратила ключове живлення – МАГАТЕ

Запорізька АЕС втратила ключове живлення – МАГАТЕ

Запорізька атомна електростанція втратила підключення до основної лінії електропередачі 750 кВ Дніпровська й наразі залежить від єдиної резервної лінії живлення. Про це повідомило Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) у соцмережі X у вівторок, 24 березня.

“Запорізька атомна електростанція України сьогодні втратила підключення до лінії електропередачі 750 кВ Дніпровська, унаслідок чого вона залежить від єдиної резервної лінії для зовнішнього електропостачання”, – йдеться у повідомленні.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що агентство розпочинає обговорення з Україною та РФ щодо встановлення локального припинення вогню для проведення ремонту пошкодженої лінії електропередачі.

Фахівці МАГАТЕ продовжують спостерігати за ситуацією на Запорізькій АЕС.

Alex

Related Posts

В Одесі нашестя великих комах: вчений пояснив, що відбувається

В Одесі нашестя великих комах: вчений пояснив, що відбувається

Удар по Запоріжжю: стали відомі деталі

Удар по Запоріжжю: стали відомі деталі

РФ атакувала Запоріжжя і Харків: що відомо

РФ атакувала Запоріжжя і Харків: що відомо

Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих

Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих