У Запоріжжі після удару росіян загорілась АЗС

У Запоріжжі після удару росіян загорілась АЗС

Сьогодні, 24 березня, російські окупанти завдали удару по одному з районів Запоріжжя. Відео з наслідками ворожого удару оприлюднив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров у Telegram.
Внаслідок атаки спалахнула пожежа на автозаправній станції.
Дим, який можуть бачити жителі міста, є наслідком ворожого удару саме по АЗС, зазначив Федоров.
За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу ніхто не постраждав. Як відомо, в ніч проти вівторка, 24 березня, в Запоріжжі та Полтаві пролунала серія вибухів, спричинена масованою атакою російських дронів-камікадзе типу “Шахед” і балістичних ракет.

Масштабна атака на Запоріжжя: є загибла і поранені

Alex

Related Posts

На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків

На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків

НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти за профнепридатність

НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти за профнепридатність

У Кривому Розі зросло число жертв російської атаки

У Кривому Розі зросло число жертв російської атаки

Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу

Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу