ОАЕ відновили роботу головного газового заводу після атаки

ОАЕ відновили роботу головного газового заводу після атаки

Об’єднані Арабські Емірати відновили роботу найбільшого газопереробного заводу у Хабшані після іранського удару, втім, скоротили обсяг виробництва. Про це пише Bloomberg.

За даними джерела, завод відновив роботу після тимчасової зупинки. Це дозволяє підтримувати стабільне постачання внутрішньої газової мережі, включно з постачанням палива з Катару через газопровід Dolphin.

Водночас завод з виробництва LNG на острові Дас працює на низьких рівнях через неможливість експорту на тлі блокування Ормузької протоки.
Завод потужністю 6 млн тонн на рік не зупинили повністю, аби забезпечити швидкий перезапуск, коли протока знову відкриється.
Компанія Adnoc Gas Plc, яка керує заводами у Хабшані та острові Дас, повідомила, що здійснила тимчасові корективи у виробництві LNG через порушення судноплавства в Ормузькій протоці. Підприємство продовжує працювати з клієнтами та партнерами на основі індивідуальних угод, щоб виконати зобов’язання, де це можливо.
Раніше стало відомо, що видобуток нафти в Об’єднаних Арабських Еміратах впав більш ніж удвічі через те, що військовий конфлікт з Іраном і фактичне блокування Ормузької протоки змусили державну компанію Абу-Дабі ADNOC зупинити велику частину видобутку.
Ціни на нафту обвалились через заяву Трампа

Alex

Related Posts

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У Кремлі звинуватили США в зраді “духу Анкориджа”

У Кремлі звинуватили США в зраді “духу Анкориджа”