Росія вперше запустила ракету з Байконура після аварії

Росія вперше запустила ракету з Байконура після аварії

Росія в неділю запустила ракету-носій Союз із відремонтованого стартового майданчика на космодромі Байконур у Казахстані, відновивши можливість польотів до Міжнародної космічної станції вперше після пошкодження майданчика минулого року. Про це напередодні повідомило Reuters.
Так, вчора ракета Союз-2.1а з вантажним кораблем Прогрес МС-33 успішно стартувала і була виведена на орбіту. Очікується, що космічний апарат пристикується до МКС 24 березня.
Але згодом після старту Роскосмос повідомив, що одна з антен системи зближення Курс на Прогресі не розкрилася. Через це російським космонавтам на МКС доведеться провести стикування корабля зі станцією в ручному режимі.

Alex

Related Posts

Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми

Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах