З’явилися деталі атаки на АЕС Бушер в Ірані

З’явилися деталі атаки на АЕС Бушер в Ірані

Атомну електростанцію Бушер в Ірані атакували. Удар був по споруді, яка розташована неподалік від реактора. Про це повідомляє Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) в соцмережі X.
У МАГАТЕ підтвердили, що внаслідок “прильоту”, споруда, яка розташована за 350 метрів від реактора АЕС Бушер, була уражена і зруйнована.
“Хоча сам реактор не був пошкоджений і персонал не постраждав, будь-яка атака на атомні електростанції або поблизу них порушує сім невід’ємних принципів забезпечення ядерної безпеки і захищеності під час збройного конфлікту і ніколи не повинна відбуватися”, – сказав гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
Як відомо, 2 березня в Ірані заявили про ураження ядерного об’єкта в місті Натанз під час авіаударів під час військової операції США та Ізраїлю.

Alex

Related Posts

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива