Куба відновила електропостачання після 29-годинного блекауту

Куба відновила електропостачання після 29-годинного блекауту

Куба відновила електропостачання по всій території і ввела в експлуатацію найбільшу в країні електростанцію, яка працює на нафтовому паливі. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що загальнонаціональне відключенню електроенергії тривало понад 29 годин. Причиною, чому національна енергомережа Куби зруйнована, стали фінансові труднощі та триваюча нафтова блокада, введена США. Наразі дефіцит електроенергії на Кубі зберігається, оскільки виробляється недостатня кількість електроенергії. Ввечері 16 березня на Кубі стався збій у роботі національної енергосистеми країни, внаслідок чого близько 10 мільйонів людей залишилися без електропостачання на тлі нафтової блокади, введеної США.

Нагадаємо, що крім припинення поставок нафти на Кубу президент США Дональд Трамп посилив свою риторику щодо острова. Зокрема, американський лідер заявив, що “може робити з країною все, що захоче”.

Президент Куби Мігель Діас-Канель засудив публічні погрози США. “Вони мають намір оголосити про плани захопити країну, її ресурси, майно і навіть саму економіку, яку вони прагнуть задушити, щоб змусити нас здатися”, – заявив він.
Блекаут на Кубі. Які вимоги Трампа

Alex

Related Posts

У Венесуелі стався потужний землетрус

У Венесуелі стався потужний землетрус

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ