На Чернігівщині через обстріл є перебої зі світлом і газом

На Чернігівщині через обстріл є перебої зі світлом і газом

На Чернігівщині у Новгород-Сіверському внаслідок нічного удару безпілотниками пошкоджені будинки, магазини та електромережі, майже 200 споживачів залишилися без світла, є перебої з газопостачанням. Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Зазначається, що вночі росіяни Геранями вдарили по магазинах у Новгород-Сіверському. На місці прильоту виникла пожежа. Вогонь загасили рятувальники.
“Пошкоджені прилеглі будинки. А також – електромережі. Майже дві сотні споживачів – без світла. Є перебої з газопостачанням”, – повідомив Чаус.
За його словами, вдень 16 березня у Сновській громаді через обстріли ударними безпілотниками пошкоджений райсуд, підприємство аграрної галузі, житло та енергообʼєкт.
Голова ОВА уточнив, що загалом за минулу добу російські військові 37 разів обстріляли прикордонні громади Чернігівщини, зафіксовано 58 вибухів.

Alex

Related Posts

Більш як 90% учасників з’явилися на основну сесію НМТ – МОН

Більш як 90% учасників з’явилися на основну сесію НМТ – МОН

Росіяни нанесли авіаудар по Херсону, частина міста без світла

Росіяни нанесли авіаудар по Херсону, частина міста без світла

Занизили вартість держпідприємства: експосадовці отримали підозру

Занизили вартість держпідприємства: експосадовці отримали підозру

Сирський подякував генералу Донаг’ю за підтримку України

Сирський подякував генералу Донаг’ю за підтримку України