У Нью-Йорку від морозів загинули 18 людей

У Нью-Йорку від морозів загинули 18 людей

У січні через сильні морози у Нью-Йорку загинули щонайменше 18 людей. Про це в понеділок, 9 лютого, повідомив мер міста Зоран Мамдані, передає BBC.
Зазначається, що у місті зафіксовано тринадцять днів, коли температура не перевищула нуль градусів за Цельсієм – такого у Нью-Йорку не було упродовж шести десятиліть.
Після запровадження 19 січня надзвичайної ситуації “синього коду” у Нью-Йорку було облаштовано близько 1400 прихистків та пунктів обігріву. Попри це, принаймні 10 жертв холоду були знайдені саме на вулиці.
Мамдані заликає містян залишатися у приміщеннях та піклуватися про сусідів, поки період екстремального холоду не завершиться. Синоптики прогнозують, що це станеться вже найближчим часом після відходу арктичної повітряної маси.

Alex

Related Posts

Рютте звернувся до Росії перед самітом НАТО

Рютте звернувся до Росії перед самітом НАТО

Один з найбільших НПЗ Росії зупинив роботу після атаки України – ЗМІ

Один з найбільших НПЗ Росії зупинив роботу після атаки України – ЗМІ

Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає

Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає

Одна з країн ЄС не прийматиме українських чоловіків призовного віку

Одна з країн ЄС не прийматиме українських чоловіків призовного віку