Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ

Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ

У російському місті Білгороді і в довколишніх селах і селищах після ракетного удару по ТЕЦ Луч зникло світло, повідомляють російські пабліки.
Незалежний російський ТГ-канал Astra пише, що першим про атаку на ТЕЦ написав білгородський канал Пепел, він також опублікував відповідне відео, яке, згідно з висновками аналізу ASTRA, було знято за 500 метрів від об’єкта.
За словами губернатора Білгородської області Гладкова, це вже другий обстріл енергоінфраструктури Білгорода за день.
Раніше ми писали, що Генштаб повідомив про удари по ворожих об’єктах.

Alex

Related Posts

Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні

Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні

У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи

У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи

США вперше випробували систему ПРО Золотий купол

США вперше випробували систему ПРО Золотий купол

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу