Зеленський подякував усім причетним до ліквідації наслідків атаки РФ

Зеленський подякував усім причетним до ліквідації наслідків атаки РФ

У відеозверненні до народу України президент Володимир Зеленський подякував МВС України, усім рятувальникам ДСНС України, комунальним службам та енергетичним компаніям за злагоджену роботу під час ліквідації наслідків російської атаки 7 лютого.
“Зараз усі мають працювати максимально злагоджено, і я хочу подякувати сьогодні кожному, хто працює саме так – фахово та реально самовіддано. По всій нашій країні задіяні ремонтні бригади, аварійні бригади. Залучені сили на території фактично від Волинської області до прикордонних громад Чернігівщини, Харківщини. Багато роботи ще є в Києві, на Київщині, в областях Центральної України, також на Франківщині, у Вінницькій області, деяких інших наших регіонах”, – сказав Зеленський.
Президент додав, що доручив уряду та МВС надати всю необхідну допомогу Одещині та Миколаївщині через складні погодні умови.

Alex

Related Posts

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці