Сирський назвав винних у втраті Сіверська

Сирський назвав винних у втраті Сіверська

Щодо командирів, які подавали хибну інформацію про ситуацію в Сіверську Донецької області та допустили його втрату, вжито заходів. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування зі журналістами, передає Цензор.НЕТ у п’ятницю, 6 лютого.

За його словами, ситуацію в районі Сіверська вдалося стабілізувати. Наразі бойові дії на цьому напрямку мають невисоку інтенсивність, за місяць російські війська не досягли успіхів.

“Це стало можливим завдяки ефективним діям штурмових підрозділів. Вжито заходів до тих командирів, які тривалий час подавали неправдиві дані щодо ситуації в районі Сіверська і, як наслідок допустили втрату цього населеного пункту”, – заявив головком.

Нагадаємо, у грудні 2025 року повідомлялося, що Сіверськ майже повністю втрачений, ЗСУ потрібні резерви для відбиття. 23 грудня в Генштабі ЗСУ заявили, що з метою збереження життів та боєздатності підрозділів українські військові відійшли з Сіверська.

Alex

Related Posts

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені

РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені