Динамо зіграло з PlayCity в нечесну гру в рекламі та визнало порушення

Динамо зіграло з PlayCity в нечесну гру в рекламі та визнало порушення

Київське Динамо розмістило заяву, у якій надало пояснення, пов’язане зі штрафом, накладеним PlayCity на клуб.

Поява цієї заяви пов’язана з тим, що 26 січня клуб був оштрафований на суму 5,188 млн грн. Офіційне призначення штрафу відбулося за порушення правил розміщення реклами азартних ігор.

Динамівці погодилися з рішенням органів державної влади, визнавши виявлені недоліки в роботі, водночас указавши на їхній незумисний прояв.

Офіційна заява Динамо свідчить про таке:

“Футбольний клуб Динамо (Київ) підтверджує факт накладення штрафу уповноваженим державним органом у зв’язку з порушенням вимог чинного законодавства про розміщення рекламних матеріалів на території стадіону. Ми усвідомлюємо, що регулювання у сфері реклами та букмекерської діяльності перебуває в процесі активних змін, і визнаємо можливі технічні або організаційні недоліки з нашого боку. Відповідальність за власні дії є базовим принципом діяльності ФК Динамо (Київ). У процесі діалогу з державним агентством PlayCity клуб дійшов спільного розуміння необхідності подальшої системної співпраці. ФК Динамо (Київ) відкритий до взаємодії з регулятором – ми вже розпочали діалог щодо спільних ініціатив, спрямованих на формування культури відповідальної гри. Ми переконані, що така взаємодія буде корисною для держави, українського спорту та суспільства загалом”.

в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали і WhatsApp

Alex

Related Posts

Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки

Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки

Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини

Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини

Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції

Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції

Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі

Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі