Ексгравці Барселони й Інтера взяли участь в естафеті олімпійського вогню

Ексгравці Барселони й Інтера взяли участь в естафеті олімпійського вогню

Сеск Фабрегас і Хав’єр Дзанетті стали учасниками естафети олімпійського вогню.
Зазначається, що випускник Барселони та колишній капітан Інтера, а нині директор “нерадзуррі”, здійснили естафету від району Бергамо до Комо. У місті Таппа факел на площі Кавур запалив тренер команди Комо Сеск Фабрегас, а раніше цю роль виконував Хав’єр Дзанетті. Зазначимо, що чемпіон світу 2010 року став першим із кількох колишніх міжнародних спортсменів, хто сьогодні ніс вогонь. За ним йшли шведська гірськолижниця Фріда Гансдоттер, французький біатлоніст Мартен Фуркад і японський фехтувальник Юкі Ота.

Alex

Related Posts

Путін відреагував на удари ЗСУ по Криму

Путін відреагував на удари ЗСУ по Криму

Трамп заявив про рекордний трафік нафти по Ормузу

Трамп заявив про рекордний трафік нафти по Ормузу

Паливна криза дісталася головного нафтового регіону Росії

Паливна криза дісталася головного нафтового регіону Росії

Лавров заявив про фіаско переговорів із Трампом

Лавров заявив про фіаско переговорів із Трампом