Дебют у Бостоні: українець зіграв перший матч

Дебют у Бостоні: українець зіграв перший матч

У ніч на 5 лютого відбувся поєдинок Бостон – Х’юстон, в якому вперше на паркет вийшов український баскетболіст Максим Шульга.
Слід зазначити, що захисник був обраний на драфті НБА-2025 під 57-м загальним номером у другому раунді клубом Орландо Меджик, який потім здійснив обмін на Селтікс.
У матчі проти Рокетс Максим провів на майданчику дві хвилини та не зміг заробити жодного очка.
Зазначається, що в українця існує двосторонній контракт з бостонською командою, тому йому дозволено поєднувати виступи в G-лізі з обмеженою кількістю матчів за основну команду в НБА.

Alex

Related Posts

Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки

Атлетіко зірвав трансфер своєї зірки

Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини

Ювентус прагне збити цінник Астон Вілли на гравця збірної Аргентини

Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції

Лідер збірної Норвегії відверто оцінив силу Франції

Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі

Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі