Динамо з розгромним рахунком залишило Юнацьку Лігу УЄФА

Динамо з розгромним рахунком залишило Юнацьку Лігу УЄФА

У рамках першого раунду плей-офф Юнацької Ліги УЄФА київське Динамо провело матч із рівениками з мадридського Атлетіко.

Кияни вийшли у складі з кількома гравцями, які мають досвід гри у першій команді – Захарченко, Редушко, Суркіс, але це не допомогло протистояти супернику.

У першому таймі Атлетіко забило двічі, а після того, як Динамо на старті другого тайму скоротило відставання, “матрацники” активувалися та забили ще чотири голи. Вже за рахунку 1:6 Редушко забив свій другий гол.

Динамо Київ – Атлетіко Мадрид 2:6

Голи: Редушко, 52, 90 – Естебан, 17, Жиль Родрігес, 33, Гросс, 55, Вінатеа, 69, 74, Муньос, 79
Таким чином, кияни залишили турнір на стадії 1/16 фіналу. Раніше на цій самій стадії вилетіли молодіжні команди Ліверпуля, дортмундської Боруссії, Марселя, Монако та Атлетик Більбао.

Alex

Related Posts

За Довбика готовий поборотися клуб із Ліги чемпіонів

За Довбика готовий поборотися клуб із Ліги чемпіонів

У Довбика з’явився серйозний претендент серед учасників Ліги чемпіонів

У Довбика з’явився серйозний претендент серед учасників Ліги чемпіонів

ЛНЗ посилився одразу трьома футболістами Руху

ЛНЗ посилився одразу трьома футболістами Руху

Лаціо призначив колишнього тренера національної збірної Італії

Лаціо призначив колишнього тренера національної збірної Італії