Путін у новорічному зверненні говорив про війну

Путін у новорічному зверненні говорив про війну

Російський диктатор Володимир Путін у своєму новорічному зверненні до росіян вкотре зробив акцент на війну, та заговорив про “перемогу”. Про це у четвер, 1 січня, повідомляє Deutsche Welle.
Зазначається, цього разу привітання Путіна з Новим роком тривало лише 3 хвилини і 20 секунд. Традиційно першими звернення побачили телеглядачі на Далекому Сході країни.
Під час своєї промови господар Кремля окремо привітав бійців і командирів армії РФ, які згідно з його формулюванням, “взяли на себе відповідальність боротися за рідну землю, за правду і справедливість”.
Путін назвав їх “героями” і заявив про їхню підтримку “словом і ділом”. Також він натякнув, що вірить у “перемогу” над Україною.
“Віримо у вас і нашу перемогу”, – сказав він.
В іншому текст звернення Путіна був цілком стандартним. Так, російський правитель згадав “тисячолітню історію Росії” та закликав громадян країни до “єдності”.

Alex

Related Posts

Туск зробив заяву про післявоєнну відбудову України

Туск зробив заяву про післявоєнну відбудову України

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

“Зрада духу Анкориджа”: Рубіо дав відповідь Росії

“Зрада духу Анкориджа”: Рубіо дав відповідь Росії

У РФ генконсула Румунії оголосили персоною нон ґрата

У РФ генконсула Румунії оголосили персоною нон ґрата