Працівники західних посольств заспівали Щедрика у метро Києва

Працівники західних посольств заспівали Щедрика у метро Києва

Посольства Великої Британії, Німеччини та Франції організували спільне привітання для українців зі святами, заспівавши Щедрика на станції київського метро Золоті ворота. Відеозапис посольства опублікували у своїх соцмережах в середу, 24 грудня.

До реалізації задуму долучилися співробітники посольств, а також професійні українські музиканти з проєкту Open Opera Ukraine і Національного будинку музики.

“Наші голоси – посольств Німеччини, Франції й Великої Британіїта українських митців – зливаються у Щедрику на знак підтримки й солідарності з українцями.

Уже понад століття легендарний Щедрик українського композитора Миколи Леонтовича звучить у світі як символ Різдва. Ще в 1919 році розливисте багатоголосся підкорило серця Європи, а згодом і Америки, відкривши світу Україну – незалежну націю із власним голосом. І підкорює донині”, – зазначили у посольстві Німеччини.

The voices of the Embassies of 🇩🇪, 🇫🇷, and 🇬🇧 intertwined into “Shchedryk” as a sign of solidarity with 🇺🇦. Blessed Christmas and a just peace!@GermanyinUA @FranceenUkraine @MFA_Ukraine pic.twitter.com/657qMwP0eY — UK in Ukraine 🇬🇧🇺🇦 (@UKinUkraine) December 24, 2025

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії