Через атаку РФ є знеструмлення у п’яти областях

Через атаку РФ є знеструмлення у п’яти областях

Внаслідок нових російських атак станом на ранок 24 грудня є знеструмлення у Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Харківській і Чернігівській областях. Про це повідомила пресслужба Укренерго.

“Вночі ворог атакував енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Дніпропетровській, Херсонській, Харківській і Чернігівській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок учорашньої та попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему сьогодні в усіх регіонах України упродовж всієї доби застосовуються заходи обмеження споживання – графіки обмеження для промисловості та бізнесу і погодинні відключення для всіх категорій споживачів.
У всіх регіонах України є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. “Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00”, – радять у компанії.

Alex

Related Posts

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру