Укренерго анонсувало відключення в усіх регіонах

Укренерго анонсувало відключення в усіх регіонах

У середу обмеження споживання електрики застосовуватимуться у всух регіонах України. Про це повідомило Укренерго у вівторок, 23 грудня.
Як зазначається, діятимуть графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів та графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
В Укренерго наголосили, що час та обсяг обмежень можуть змінитися. Водночас актуальна інформація щодо відключень буде публікуватися на офіційних сторінках обленерго.
Також у компанії нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
Зауважимо, раніше уряд поставив завдання забезпечити до 24 грудня перенаправити вивільнений енергетичний ресурс на потреби населення.
Раніше повідомляли, що атомні електростанції України 23 грудня вимушено знизили потужність внаслідок масованої атаки на енергетику, яка вже стала дев’ятою з початку року. Внаслідок атаки найбільше постраждали енергетичні об’єкти у західних областях України.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії