ЗСУ показали знищення російських танків-“сараїв”

ЗСУ показали знищення російських танків-“сараїв”

Сили оборони під час спроби окупантами штурму ліквідували російські танки-“сараї” біля Костянтинівки Донецької області. Про це повідомляє Угрупування військ Схід, опублікувавши відео.
“Вчора росіяни вкотре намагались прорватись через наші бойові порядки під Іванопіллям на Костянтинівському напрямку, але воїни 28 ОМБр “обнулили” цю спробу. Цього разу ворог задіяв свої максимально “зашиті” танки-сараї та близько пʼятнадцяти штурмовиків”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ще на підʼїзді до позицій ЗСУ окупантів зустріли щільним вогнем артилеристи 28 ОМБр. Потім за справу взялись екіпажі ББпС “Спалах”, Kurt&Company, R.V. 3-го батальйону, пілоти 2-го МБ “Libertas”, 1-го батальйону, а також суміжні підрозділи.

Alex

Related Posts

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі