Рівненщину повністю заживили після атаки РФ

Рівненщину повністю заживили після атаки РФ

Енергетики Рівненщини станом на 23 грудня повністю відновили електропостачання після масованої російської атаки. Про це повідомив глава Рівненської ОВА Олександр Коваль у вівторок.
“Енергетики повністю відновили електропостачання на Рівненщині після ворожої атаки. Дякую їм за професіоналізм та відданість справі”, – зазначив Коваль.
Втвм, він зауважив, що через складну ситуацію в енергосистемі країни в області запроваджуються графіки погодинних відключень. Зокрема з 12:00 до 16:00 не буде світла у підчерг 1.1, 1.2, 2.1, 2.2. Графіки щодо інших підчерг зараз складають.
Раніше повідомляли, що внаслідок дев’ятої з початку року масованої атаки Росії на енергетику на ранок вівторка, 23 грудня, майже повністю знеструмлені споживачі у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Alex

Related Posts

Криза відносин з Польщею: Свириденко провела зустріч з Туском

Криза відносин з Польщею: Свириденко провела зустріч з Туском

Передвиборча гра? Продовження суперечок з Польщею

Передвиборча гра? Продовження суперечок з Польщею

40-денна операція впливу. Як СБУ змушує РФ до миру

40-денна операція впливу. Як СБУ змушує РФ до миру

Макрон: США офіційно стали на бік України

Макрон: США офіційно стали на бік України