Ентоні Джошуа сказав, що в бою з Джейком Полом працював не так, як треба

Ентоні Джошуа сказав, що в бою з Джейком Полом працював не так, як треба

Е
нтоні Джошуа, колишній чемпіон світу у надважкій вазі, піддав себе критиці за дії на рингу в бою з Джейком Полом, якого він відправив у нокаут у шостому раунді.

Видання talkSPORT Boxing розмістило слова, сказані британським боксером.

Джошуа приготував собі роль учня, що завинив і зіпсував справу, доручену тренером, і засудив себе до покарання тренуванням у спортзалі:

“Боксер, який провів шість раундів із Джейком Полом… Завтра ж відправив би його у спортзал, трохи познущався над ним і відразу повернувся б до роботи.

Подумав би: “Як ти дозволив цьому хлопцеві виграти у шести раундах? Ти з’їхав із глузду?” Але я не можу повернутися в минуле. Треба віддати Джейку належне, він добре впорався”.

у Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали

Alex

Related Posts

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру

ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Команда Усика готує важливу заяву щодо майбутнього чемпіона

Команда Усика готує важливу заяву щодо майбутнього чемпіона