Укренерго запланувало відключення на вівторок

Укренерго запланувало відключення на вівторок

У вівторок обмеження споживання електрики застосовуватимуться у більшості регіонів України. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 22 грудня.
Як зазначається, діятимуть графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів та графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
В Укренерго наголосили, що час та обсяг обмежень можуть змінитися. А актуальна інформація щодо відключень буде публікуватися на офіційних сторінках обленерго.
Також у компанії нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
Зауважимо, раніше уряд поставив завдання забезпечити до 24 грудня перенаправити вивільнений енергетичний ресурс на потреби населення.

Alex

Related Posts

Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області

Затримано росіянина, який коригував удари по Запорізькій області

Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла

Йде аномальна спека: чи будуть відключення світла

На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн

На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн