Укренерго підтвердило відключення на понеділок

Укренерго підтвердило відключення на понеділок

У понеділок обмеження споживання електрики застосовуватимуться у більшості регіонів України. Про це повідомило Укренерго у неділю, 21 грудня.
Як зазначається, діятимуть графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів та графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
В Укренерго наголосили, що час та обсяг обмежень можуть змінитися. А актуальна інформація щодо відключень буде публікуватися на офіційних сторінках обленерго.
Також у компанії нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.

Alex

Related Posts

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП