США захопили третій танкер біля Венесуели – ЗМІ

США захопили третій танкер біля Венесуели – ЗМІ

США затримали ще один, вже третій, нафтовий танкер поблизу Венесуели у межах посилення нафтової блокади режиму Ніколаса Мадуро. Про це інформує Bloomberg у неділю, 21 грудня.
Мова про танкер Bella 1 під панамським прапором, котрий перебуває під санкціями США та прямував до Венесуели для завантаження нафти. За словами джерела, спроба перехоплення відбулася після затримання супертанкера Centuries та танкера Skipper.

Американський посадовець зазначив, що судно йшло під фальшивим прапором і перебуває під судовим арештом.
Затримання відбулося у той час, коли президент США Дональд Трамп посилює нафтову блокаду режиму Мадуро.
У Білому домі наразі не відповіли на запит Bloomberg про коментар. За даними TankerTrackers, у венесуельських водах нещодавно перебувало близько 75 танкерів і приблизно половина з них під санкціями США. Близько двох десятків суден використовують для експорту сирої нафти. Саме на них припадає близько 70% венесуельського нафтового експорту.

Alex

Related Posts

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ