Росія вчергове атакувала інфраструктуру Одещини

Росія вчергове атакувала інфраструктуру Одещини

Російська армія вчергове атакувала об’єкти транспортної, портової та промислової інфраструктури на півдні Одеської області. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер в Telegram
“Минулої доби росія знову масовано атакувала цивільну інфраструктуру Одещини. Ціллю ворога стали об’єкти транспортної, портової та промислової інфраструктури на півдні регіону”, – написав урядовець.
За його словами, внаслідок ворожих ударів зайнялися пожежі, пошкоджено майно; обійшлося без постраждалих.

Alex

Related Posts

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

Зволікання ЄС викликають сумніви у щирості – Качка

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”

“Флеш” закликав росіян “закінчувати це божевілля”