Собаки – герої України: відбулася третя церемонія нагородження

Собаки – герої України: відбулася третя церемонія нагородження

У Києві відбулася третя церемонія нагородження Собаки – герої України. Про це в суботу, 20 грудня, повідомила пресслужба ДПСУ.
“Захід присвячений кінологам і службовим собакам, які виконують завдання в умовах російсько-української війни. Вони залучені до пошуку зброї, вибухівки й наркотичних речовин, охорони периметрів під час запусків безпілотників, забезпечення безпеки перших осіб іноземних держав, а також допомагають військовим у відновленні після ПТСР. Церемонія проходить уже третій рік поспіль”, – йдеться у повідомленні.
Повідомляється, що цього прикордонне відомство представив головний сержант Ігор Жогно з Подільського прикордонного загону разом зі своїм напарником – бельгійською вівчаркою Ніком.
“На початку повномасштабного вторгнення тандем брав участь в обороні Миколаєва, нині продовжує службу на державному кордоні. За час спільної роботи Ігор і Нік затримали понад 50 порушників”, – додають у пресслужбі ДПСУ.

Alex

Related Posts

Генштаб підрахував нові втрати РФ

Генштаб підрахував нові втрати РФ

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну