Поліція затримала киянина, який розпилив сльозогінний газ у метро

Поліція затримала киянина, який розпилив сльозогінний газ у метро

Поліцейські затримали юнака, який влаштував бійку та розпилив сльозогінний газ у столичному метрополітені вчора близько 22:20 у вагоні потяга синьої гілки на станції метро Тараса Шевченка. Про це в суботу, 20 грудня, повідомила пресслужба поліції Києва.
Встановлено, що нетверезий 19-річний киянин у вагоні поїзда метро поводивя зухвало й чіплявся до пасажирів. Коли інший пасажир зробив йому зауваження, хлопець вчинив бійку й розпилив в обличчя чоловіку сльозогінний газ.
Правоохоронці розшукали та затримали зловмисника. Затриманому повідомлення про підозру в хуліганстві. Санкція статті передбачає до семи років

Alex

Related Posts

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО